Karrier

Értékesítő

Csatlakozz Te is a HEAVY TOOLS csapatához, ha egy igazán inspiráló, pörgős munkára vágysz!

Ha szeretnél PRÉMIUM KATEGÓRIÁS ruházati termékekkel és kiegészítőkkel foglalkozni, emellett van legalább 1 éves tapasztalatod pénztárgép kezelés és értékesítés területén, akkor OLVASS TOVÁBB, MERT RÁD VAN SZÜKSÉGÜNK!

Miért válassz minket?

Stabil vállalatként velünk valóban HOSSZÚ TÁVON tervezhetsz és lehetőséged van ELŐRELÉPNI.

Az alábbi márkaboltjainkba keressük az új kollégáinkat, mindegyik helyszínen egy szuper csapat várja őket:

  • ÁRKÁD BUDAPEST (1106 Budapest, Örs vezér tere 25/A).
  • ARÉNA MALL (1087 Budapest, Kerepesi út 9),
  • ALLEE (1117 Budapest, Október 23. u. 8-10),
  • MAMMUT II. (1024 Budapest, Lövőház utca 2-6),
  • DUNA PLÁZA (1138 Budapest, Váci út 178),
  • PREMIER OUTLET (2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4).

Munkaidő:

Előre egyeztetett beosztás szerint, az üzlet nyitva tartásához igazodva, ezáltal tervezhető.

Feladatok:

  • A vevők udvarias kiszolgálása, informálása, reklamációk kezelése,
  • Üzletbe érkező áruk tételes átvétele, eladótérbe, raktárba történő elhelyezése,
  • Az árukészlet folyamatos ellenőrzése és az eladótér feltöltöttségének biztosítása,
  • Napi pénztárzárások és egyéb adminisztrációs teendők elvégzése.

A pozícióhoz kapcsolódó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat pénztárgép kezelésben és értékesítésben,
  • Rugalmasság,
  • Teljesítmény-és vevő orientáltság,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Egyaránt önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előny, ha:

  • Dinamikus és kreatív személyiség vagy,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Képes vagy a sokrétű, több feladatból álló munkavégzésre,
  • Motivált vagy a célok elérésében,
  • Fontos számodra a divat és szívesen követed a legújabb trendeket,
  • Valamilyen idegen nyelven (angol vagy német) tudsz kommunikálni.

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér,
  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Hosszú távú együttműködés előre lépési lehetőséggel,
  • Összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Teljesítményfüggő extra juttatások.

Köszönjük, ha megtiszteled cégünket bizalmaddal és elküldöd szakmai önéletrajzodat részünkre a hr2@heavytools.com e-mail címre.

Az önéletrajzot és az abban szereplő személyes adatokat az Európai Parlament és Tanács (EU) 2016/679 Rendelet /GDPR/ 6. cikk (1) a) bekezdésében meghatározott jogalappal, a megfelelő munkavállaló kiválasztását elősegítendő rögzítjük, hat hónapig nyilvántartjuk.

Természetesen bármikor kérheted személyes adataid törlését, kérelmed a Társaság adatvédelmi tisztviselőjének vagy személyügyi vezetőjének címezheted a honlapon található email címek egyikén keresztül: https://www.heavytools.hu/kapcsolat/elerhetosegek

Üzletvezető & Értékesítő - Shopmark

A Shopmark bevásárlóközpontban nyíló üzletbe keresünk üzletvezető és eladó kollégát.

Elvárások:

  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Pénztárkezelés, pénzkezelési tapasztalat
  • Vevőorientált szemléletmód, csapatszellem
  • Dinamikusság, rugalmasság  és terhelhetőség
  • Pozitív, kedves, az emberek felé nyitott, másokat tisztelő kommunikatív személyiség
  • A divat és trend iránti elkötelezettség

Előny:

  • Idegennyelv-tudás

Ha szeretnél nálunk dolgozni, fényképes önéletrajzod küldd el az ekethelyi@gmail.com címre!